آیین تقدیر از پایان نامه های برتر

ورود به سامانه داوری مقالات

نمایه سازی

پوستر کنفرانس

 

اطلاعات دبیرخانه

آمار بازدید

افراد آنلاین 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 2

کل بازدید : 17403

آیین تقدیر از پایان نامه های برتر

 

آیین تقدیر از پایان نامه­ های برتر کشاورزی (یادبود شهید آخوندی)

 

به اطلاع کلیه اساتید، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته­ های کشاورزی، محیط زیست، علوم زمین و ... می ­رساند، برگزارکنندگان دومین کنفرانس ملی توسعه کشاورزی، زمین سالم قصد دارند تا جشنواره پایان نامه های برتر با عنوان (آیین تقدیر از پایان نامه­ های برتر کشاورزی (یادبود شهید آخوندی)) را با هدف به مشارکت گذاشتن نتایج پژوهش ها، ایجاد انگیزه، تشویق به امور پژوهشی و ایجاد شور و نشاط علمی در میان دانشجویان و فارغ التحصیلان همزمان با برگزاری دومین کنفرانس توسعه کشاورزی، زمین سالم، برگزار نمایند.

لذا بدینوسیله از تمامی پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه ها دعوت بعمل می آید تا با ارسال پایان نامه های خود در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که مرتبط با حوزه محورهای کنفرانس می باشد در این جشنواره شرکت نمایند.

 

نحوه شرکت در جشنواره پایان نامه های برتر:‌

دانشجویان و فارغ التحصیلان سال 1390 و بعد از آن که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از پایان نامه خود دفاع کرده اند، می توانند خلاصه­ ای از پایان نامه خود را همراه با فرم تکمیل شده که در زیر قرار داده شده است، حداکثر تا تاریخ20 بهمن ماه 1397 و پس از ثبت نام در سامانه کاربران کنفرانس از قسمت ارسال فایل پروفایل کاربری خود ارسال فرمائید و جهت ثبت نام در جشنواره می­توانید از قسمت خدمات پروفایل خود اقدام فرمائید.

لازم به توضیح است که خلاصه پایان نامه می ­بایست حداکثر 4 صفحه و شامل (مقدمه، مواد و روش­ها، نتایج و منابع باشد).

 

 

دانلود فرم اطلاعات پایان نامه


نکات مهم:

موضوع پایان نامه می بایست با حوزه محورهای کنفرانس همخوانی داشته باشد.

از پایان نامه های برگزیده، در مراسم اختتامیه دومین کنفرانس ملی توسعه کشاورزی، زمین سالم همراه با تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جوایز تقدیر بعمل خواهد آمد.

دریافت آثار فقط از طریق وب سایت کنفرانس صورت می گیرد و نیاز به تحویل حضوری اطلاعات نیست.

نتایج پس از داوری از طریق دبیرخانه به اطلاع شما خواهد رسید.